Plán činnosti 2017

07.02.2017 08:52

Akce SAG a Spirály:

• 24. – 26.2                    Výroční konference SAG „Význam bezvýznamných“ (Praha)
  • 25.2                            Slavnostní zahájení výstavy „Svědkové lidskosti. Odpor sudetoněmeckých křesťanů v letech 1938–1945“ v Emauzském klášteře v Praze - k vidění následně od pondělí 27.2. do pátku 31.3.
  • 11.12.3                    Duchovní obnova Spirála (Praha)
  • duben – prosinec       Výstava „Svědkové lidskosti“ se spolu s doprovodným programem představí v regionech (v plánu Brno, Olomouc, Karlovy Vary, Plzeň, Svitavy, Šumperk, Ústí nad Labem, Liberec)
  • leden – prosinec        Holubice smíření k vidění v regionech - Filipov (dalším plánovaným místem je Brno)
  • 23. – 24.9                   Ekumenická studijní cesta s německou katolickou farností a evangelickou obcí v Praze (Linec)
  • říjen                           Seminář Spirály

Akce, na kterých se organizačně spolupodílíme:
  • 2.5.3                       Mezinárodní školení vedoucích Aktion West-Ost a Junge Aktion (Heisterberg)
  • 7.9.4                       XXVI. Brněnská konference „Dialog uprostřed Evropy“ (AG München, SBB), Brno
  • 12.17.4                    Týden politického vzdělávání Junge Aktion a Spirály (klášter Niederalteich, SRN)
  • 18.21.4                    Dny dětí a mládeže „Jarní Plasto“ (Feuchtwangen, SRN)
  • 1.5.5                        Mezinárodní školení vedoucích Aktion West-Ost a Junge Aktion
  • 3. – 28.7                      Jazykový kurz pro kněze, řeholní osoby a bohoslovce (Bamberk, Vierzehnheiligen)
  • 30.7. – 6.8                   Česko-německý kulturní týden „Rohrské léto“ (Rohr, SRN)
  • srpen                          „Po stopách / Spurensuche“ (ve spolupráci s Antikomplexem)
  • 13. – 20.8                    17. česko-německé setkání dětí a mládeže v Haidmühle v Bavorském lese (SRN)
  • konec roku                 Silvestrovské setkání Junge Ackermann-Gemeinde a Spirály (Rohr)

Akce AG a JA (v Německu), jichž se zúčastní členové předsednictva:
  • 27. – 29.1                    Zasedání Spolkového předsednictva AG v Praze
  • 29.4. – 1.5                   24. Rohrské fórum Junge Ackermann-Gemeinde (Rohr, SRN)
  • 19.21.5                    Víkend informací a setkávání Ackermann-Gemeinde regionu severo- a jihovýchod ve Schmochtitz u Budyšína (AG)
  • květen/červen             Pracovní jednání zaměstnanců SAG a AG (Mnichov, SRN)
  • 16.9                            Regionální konference AG, Würzburg
  • 6.7.10                      Zasedání Spolkového předsednictva AG v Mnichově

Prezentace SAG na následujících akcích:
  • 19.28.5                    Festival "Meeting Brno" 2017 - téma: „Jednota v rozmanitosti“
  • 3. – 4.6                        68. Sudetoněmecké dny v Augsburgu, SRN
  • 9.6.                             Noc kostelů, Praha

Další aktivity budou upřesněny během roku.

Plán činnosti ke stažení.