Pozvánka na Čojč KALEIDOSKOP 2016

25.07.2016 11:11

Chtěli bychom Vás pozvat na projekt Čojč-divadelní síť Čechy Bavorsko s názvem Kaleidoskop 2016.

Podrobné informace o projektu včetně přihlášky naleznete na webových stránkách: http://cojc.eu/cs/2-uncategorised/218-kaleidoskop

Jste zváni na týden divadla, setkávání a experimentů na nárožích a v zákoutích bavorského města Zwiesel. Hledáme 60 mladých Čechů a Němců z příhraničních regionů, kteří se statečně a kreativně popasují s kaleidoskopickým letním dobrodružstvím!

Jak se přidat?

Je ti mezi 14 a 23 lety a bydlíš na území Karlovarského, Plzeňského nebo Jihočeského kraje? Máš chuť poznat nové lidi, hrát divadlo, vydat se na průzkum cizí řeči a divadelně experimentovat s opravdu velkou skupinou mladých lidí? Pak jsi tu správně! Nemluvíš německy? - Egál, my mluvíme „čojč“! Tj. německy, česky, rukama nohama.

Všechny projekty začínají v pondělí 1. 8. 2016 v brzkém odpoledni. Dva projekty končí v neděli 7. 8. 2016 po snídani, zbylé dva projekty mají druhou část V Čechách a potrvají do pátku 12.8.2016!