Pozvánka na výroční konferenci Sdružení Ackermann-Gemeinde 2018

20.12.2017 08:11

Rádi bychom Vás pozvali na naši tradiční česko-německou konferenci, která se bude konat od 9. do 11. února 2018 v Praze, tentokrát na téma "Politický (ne)klid v Evropě? Český a německý pohled"
Současný vývoj evropské politiky je velmi živé téma. Velký důraz na aktuální dění v Evropě kladou především média, která nám zprostředkovávají informace o nynější situaci. Toto téma má význam také pro české a německé občany, kteří mohou mít podobné i odlišné názory. Politika může být klíčem k dobrému vzájemnému soužití a pochopení, proto je podstatné zabývat se otázkou - je dnešní Evropa politicky neklidná? Na únorové konferenci Sdružení Ackermann-Gemeinde chceme společně reflektovat aktuální politické dění z českého i německého pohledu.
Pozvánku s přihláškou naleznete zde.