Co chystáme v dohledné době:

 

Naši drazí "Spirálané"! ;)

 

Doufáme, že jste si užili česko-německé    spirálovské podzimní setkání v České Třebové či v Brtnici, česko-německý silvestr v Brně nebo jerní setkání v klášteře benediktinek na Bílé Hoře v Praze.

 

A na co se dále můžete ještě těšit?

 

  • Volby do předsednictva  Spirály SAG, 20. - 22.října  2017

Milí Spirálané, 

jak někteří z Vás již vědí, budou se letos na podzim konat volby do předsednictva Spirály SAG. Rádi bych vás tímto vyzvali, abyste nad svou kandidaturou popřemýšleli. Jako členové předsednictva, které ve Spirále SAG čítá 5 - 7 lidí, budete mít následující dva roky možnost se aktivně podílet na činnosti našeho sdružení, plánovat a organizovat česko-německá setkání a poznávat řadu inspirativních mladých lidí nejen z Česka a Německa.

Pokud se pro kandidaturu rozhodnete, neváhejte a zašlete na e-mail pekarkova@ackermann-gemeinde.cz krátký medailonek, ve kterém představíte sebe a svou motivaci stát se členem předsednictva. 

 

 

  • Podzimní setkání Spirály na téma "Křesťanství a sekulární společnost", 20. - 22. 10. 2017, Plzeň
 

Srdečně zveme na téměř tradiční podzimní setkání Spirály SAG. Bude se konat od 20. do 22. října 2017 vPlzni. Letošní téma zní "Křesťanství a sekulární společnost". Pokud máte tento víkend volný, neváhejte se uř teď  přihlásit na tomto odkazu: https://goo.gl/forms/yVEj8OBrpr5QmIlw2 , případně pozvat i přátele a známé. Bližší informace neleznete v  pozvánce zde: Pozvanka_Spirala_podzim_2017.pdf (267033), v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na pekarkova@ackermann-gemeinde.cz. 

 

 

 

 

 


Pro ty, kdo chtějí být neustále v našem dění, doporučujeme navštívit nás také na facebooku:

www.facebook.com/pages/Spir%C3%A1la-Sdru%C5%BEen%C3%AD-Ackermann-Gemeinde/369839966421036

 

Mějte se moc fajn a bis bald! ;)

tým SPIRÁLA