Prohlášení předsedy SAG Daniela Hermana ke koronaviru

14.03.2020

Milí členové a příznivci Sdružení Ackermann-Gemeinde,

milí přátelé,

obracím se na Vás v nelehké době šířícího se onemocnění koronaviru - COVID19, které je další zkouškou naší spolupráce, ohleduplnosti a zodpovědnosti vůči ostatním spoluobčanům.

Jako spolek Sdružení Ackermann-Gemeinde se snažíme i napříč těmto těžkostem býti nápomocní, a právě z tohoto důvodu jsme my, i naše mládežnická organizace Spirála Sdružení Ackermann-Gemeinde připraveni pomoci všem těm, kteří momentálně nemohou jít nakoupit léky či potraviny a z důvodu vlastní bezpečnosti nechtějí odcházet ze svých domovů.

Posíleni vlastními hodnotami chceme i nyní pokračovat ve své činnosti, v jejímž středu se nachází péče o vzájemné mezilidské vztahy. Pokud ve svém okolí někoho takového máte nebo sami potřebujete pomoci, neváhejte se na nás obrátit a my se Vám pokusíme pomoci!

Kontaktujte nás na emailu:

kostrizova@junge-aktion.de a sdruzeni@ackermann-gemeinde.cz

nebo telefonicky na +420 722 107 761

Zároveň Vás žádáme, abyste respektovali nařízení vlády a doporučení hygienických organizací - https://koronavirus.mzcr.cz/

a byli zodpovědní nejenom vůči Vašemu zdraví, ale i vůči ostatním. A především Vás prosíme o vzájemnou ohleduplnost a o Vaše modlitby za nemocné a všechny, kteří se jim snaží pomoci.

S přáním pevného zdraví,

Váš Daniel Herman