SAG je online!

Milí přátelé a příznivci našeho spolku,

celý svět se přesunul do online prostředí - momentálně je to jediné místo, kde se můžeme v této době setkávat. Jelikož nám vaše společnost velice chybí, rozhodli jsme se přesunout také do online prostoru.

Od 11.11. 2020 bychom každou středu od 19:00 hodin rádi uspořádali společenské debaty na aktuální a historická témata. Všechny debaty budou moderované a technicky zajištěné přes platformu Zoom.

Chápeme, že je pro nás všechny online prostředí zcela nové a technika není vždy náš přítel, ale nemusíte se bát, stačí se jen na debaty vždy přes online formulář přihlásit, nebo nám poslat email na sdruzeni@ackermann-gemeinde.cz a my vám pošleme všechny informace pro připojení.

Rádi by vás tímto srdečně pozvali na naše první online setkání, které uskutečníme společně s Institutem pro evropskou politiku na téma: "Jaké výhody nám přináší EU?" a to ve středu, 11. listopadu v 19 hodin.

Budeme moc rádi, pokud se k nám připojíte, online formulář k přihlášení najdete zde na našich stránkách: https://www.ackermann-gemeinde.cz/online-formular-sag/ nebo nás kontaktujte na tomto emailu sdruzeni@ackermann-gemeinde.cz.

Pokud vám nebude cokoliv jasné nebo byste sami chtěli přispět k našemu online setkávání, neváhejte nám napsat email, nebo přímo kontaktovat naši jednatelku Amálii Kostřížovou (email: kostrizova@ackermann-gemeinde.cz, tel.číslo +420 736 533 667).

Budeme moc rádi, pokud se sejdeme alespoň virtuálně!

Těšíme se na vás a přejeme krásný podzimní čas,

kancelář SAG