20 let Česko-německého fondu budoucnosti

29.05.2018 13:35

Dne 2. června 2018 slaví Česko-německý fond budoucnosti své 20. narozeniny! U příležitosti tohoto 20letého jubilea se v Praze na Mánesově mostě uskuteční veliká oslava a Sdružení Ackermann-Gemeinde bude samozřejmě u toho!

Budeme se těšit na vaši návštěvu na stánku SAG, kde se budeme, společně s Ackermann-Gemeinde Mnichov, prezentovat.

Oficiální webové stránky události, stejně jako veškeré informace k rozmanitému programu naleznete zde: www.most20.cz

"Vážení přátelé,

jak již víte, 2. června (tedy už tento týden!) oslaví Česko-německý fond budoucnosti na Mánesově mostě v Praze své dvacátiny. Slavnost, kterou chystáme, však není jen oslava fondu a jeho výročí. Tato oslava je zejména Vaše a pro Vás.

Jak vzpomínáte na své česko-německé aktivity Vy sami? Co z nich ve Vás zůstalo a možná dále nasměřovalo Vaše cesty? S jakými lidmi jste se při nich setkali, měli možnost spolupracovat, navzájem se obohacovat? Zkuste zapřemýšlet a třeba vás napadne někdo, koho byste rádi viděli znova. Neváhejte, pozvěte ho (a také další své přátele) a přijďte na most slavit společně.

Přímo na mostě najdete stánek Fondu budoucnosti. Stavte se za námi, rádi Vás uvidíme. Budeme moc rádi, když se Vaše příběhy, dojmy, postřehy a vzpomínky stanou součástí česko-německé kroniky, kterou budeme na stánku vytvářet. Můžeme také probrat, čemu se právě věnujete a v čem by Vám fond mohl pomoci. A třeba budete mít i chuť se s námi podělit o Vaše vize do budoucna. To by nás moc těšilo. Naše letošní téma roku totiž zní: “Jakou budoucnost chceme? Česko-německé reflexe”.

Tak přijďte, těšíme se na setkání!

Váš Česko-německý fond budoucnosti"