Plán činnosti 2018

23.01.2018 12:07

Akce SAG a Spirály:

•   9.-11.2                        Výroční konference SAG „Politický (ne)klid v Evropě? Český a německý pohled“ (Praha)
  •  23.-25.2                       Seminář Spirály s tématem „Vnímání oběti v mezináboženském dialogu“ (Praha)
  • 28.4. – 9.5                   „Rad-Tour“ Katolického dne JA a Spirály (Praha–Münster), následuje Katolický den (Münster)
  •  Leden-Prosinec         Výstava „Svědkové lidskosti“ na veřejnosti (Opava, v plánu: Bílovec, Teplá, Horní Maršov,
                                         Slaný, České Budějovice)
  • 28.-30.9                        Seminář Spirály  „Postavení ženy a náboženství“ (Západní Čechy)

Akce, na kterých se organizačně spolupodílíme:

• 2.-5.3                            Mezinárodní školení vedoucích Aktion West-Ost a Junge Aktion (Praha)
  • 23.-25.3                       XXVII. Brněnská konference „Dialog uprostřed Evropy“ (AG München, SBB), Brno
  • 28.3 - 2.4                     Týden politického vzdělávání Junge Aktion a Spirály (klášter Niederalteich, SRN)
  • 3.-6.4                            Dny dětí a mládeže „Jarní Plasto“  (Řezno)
  • 4.-6.5                           25. Rohrské fórum Junge Ackermann-Gemeinde (Rohr, SRN)
  • 9.-13.5                          Katolické dny (Münster, SRN)
  • 2.-27.7                          Jazykový kurz pro kněze, řeholní osoby a bohoslovce (Bamberk, Vierzehnheiligen)
  • 29.7-5.8                       Česko-německý kulturní týden „Rohrské léto“ (Rohr, SRN)
  • 5.8-9.8                          Česko-německá jazyková škola pro mládež (Plzeň)
  • Srpen                           „Po stopách / Spurensuche“ (ve spolupráci s Antikomplexem)
  • 12.-19.8                       21. česko-německé setkání dětí a mládeže v Haidmühle v Bavorském lese (SRN)
  • 27.12.-1.1.2019         Silvestrovské setkání Junge Ackermann-Gemeinde a Spirály (Budapešť)

Akce AG a JA (v Německu), jichž se zúčastní členové předsednictva:

• 12.-14.1                      Zasedání Spolkového předsednictva AG v Praze
  • 14.9                               Pracovní jednání zaměstnanců SAG a AG (Würzburg, SRN)
  • 15.9                               Regionální konference AG (Würzburg, SRN)
  • 5.-6.10                          Zasedání Spolkového předsednictva AG (Landshut, SRN
  • 12.-14.10                     Víkend informací a setkávání Ackermann-Gemeinde ve Schmochtitz u Budyšína (AG)

Prezentace SAG na následujících akcích:

• 1.6 – 17.6                    Festival "Meeting Brno" 2018 (2.6. Pouť Smíření), Brno
  • 18.-20.5                       Sudetoněmecké dny v Augsburgu, SRN
  • 25.5                               Noc kostelů, Praha
  • 21.6                               Den otevřených dveří na Německém velvyslanectví v Praze

Další aktivity budou upřesněny během roku.

Plán činnosti ke stažení zde.