Co chystáme v dohledné době:

Naši drazí Spirálané!

Doufáme, že jste si užili, česko-německo-slovenské velikonoční setkání v Niederalteichu si a těšíte se již na další společné akce!

A na co se dále můžete ještě těšit?

 
 

Sommerwoche 2019 "Odvaha pro budoucnost"

Junge Aktion a Spirála vás zve na česko-německé setkání mládeže "Odvaha pro budoucnost" v Landshutu.

Pod mottem „odvaha pro budoucnost“ se setká mládež a mladí dospělí, aby se skrze rozmanitý program zabývali budoucností Evropy. Chceme vás na tomto setkání motivovat k tomu, abyste se nevázali úzkostlivě k současnému vývoji, ale abyste aktivně a odvážně formovali budoucnost společnosti a v důsledku i svou vlastní budoucnost.

„Co znamená „budoucnost“ pro jednotlivce a pro Evropu?“ „Jak moc je odvážné, být jako dospívající v Evropě aktivní a jaké existují příležitosti pro zapojení se?“ „Jaký význam má odvaha v současnosti, minulosti a budoucnosti?“ Na tyto a další zajímavé otázky se budeme snažit najít odpovědi skrze různorodé a též kreativní metody.

Pozvánku naleznete zde.

Online přihláška je dostupná zde.

Česko-německé setkání dětí a mládeže PLASTO FANTASTO

Milé děti a milá mládeži,
milí rodiče! 

Už více než 20 let se spolu setkávají české a německé děti a mládež, aby překonali nejenom vnější hranice, ale též hranice vnitřní. Tak je tomu i letos. Během tradičního mezinárodního setkání v Haidmühlev Bavorském lese na vás čekají různé hry, pracovní kroužky a výlety. Letošní téma zní:

 

Dodej odvahu občanská odvaha
v Evropě"

 

Co to je, „dodat si odvahu“ a co znamená občanská odvaha? Co je třeba udělat, abych si „dodal odvahu“? A jak si „dodávám odvahu“ já? Co můžu vše udělat pro společnost? Jaké mám možnosti, pokud chci něco změnit? 
 
 
 

Více informací naleznete ZDE
 

 

nebo na webových stránkách: www.junge-aktion.de

 
 

TĚŠÍME SE NA VÁS! 

 
 

Více informací naleznete na www.junge-aktion.de

Pro ty, kdo chtějí být neustále v našem dění, doporučujeme navštívit nás také na facebook nebo Instagram 

 

Mějte se moc fajn a bis bald!

tým SPIRÁLA

Die verbindliche ANMELDUNG / závazná PŘIHLÁŠKA - Plasto Fantasto 2019

vom/od 28.07. bis/do 04.08. 2019 - Teilnehmerbeitrag: 135€ pro Person / 130€ pro Geschwister / Účastnický poplatek: 1700 Kč osoba / 1500 Kč sourozenci