Co chystáme v dohledné době

Na co se můžete těšit? 

Přehled akcí Spirály a Junge Aktion na rok 2019 

Česko-německo-slovenské letní setkání 

28.07. - 04.08. 2019

Pod mottem "odvaha pro budoucnost" se setká mládež a mladí dospělí, aby se skrze rozmanitý program zabývali budoucností Evropy. Chceme vás na tomto setkání motivovat k tomu, abyste se nevázali úzkostlivě k současnému vývoji, ale abyste aktivně a odvážně formovali budoucnost společnosti a v důsledku i svou vlastní budoucnost.

"Co znamená "budoucnost" pro jednotlivce a pro Evropu?" "Jak moc je odvážné, být jako dospívající v Evropě aktivní a jaké existují příležitosti pro zapojení se?" "Jaký význam má odvaha v současnosti, minulosti a budoucnosti?" Na tyto a další zajímavé otázky se budeme snažit najít odpovědi skrze různorodé a též kreativní metody.

Pojeďte s námi do Landshutu a společně diskutujme!


Česko-německé setkání dětí a mládeže 

"PLASTO FANTASTO", 28.07. - 04.08. 2019


Milé děti a milá mládeži, milí rodiče!

Už více než 20 let se spolu setkávají české a německé děti a mládež, aby překonali nejenom vnější hranice, ale též hranice vnitřní. Tak je tomu i letos. Během tradičního mezinárodního setkání v Haidmühle v Bavorském lese na vás čekají různé hry, pracovní kroužky a výlety. 

Letošní téma zní: "Dodej odvahu - občanská odvaha v Evropě"

Co to je, "dodat si odvahu" a co znamená občanská odvaha? Co je třeba udělat, abych si "dodal odvahu"? A jak si "dodávám odvahu" já? Co můžu vše udělat pro společnost? Jaké mám možnosti, pokud chci něco změnit?

Srdečně vás zveme! 

Pozvánka ZDE:


Mezinárodní dny ve Frankfurtu

18.09. - 22.09. 2019

Spirála Sdružení Ackermann-Gemeinde byla již podruhé pozvána na Mezinárodní dny ve Frankfurtu, společně s mladými lidmi ze střední, východní a jižní Evropy budeme poznávat společné hodnoty a krásy Frankfurtu! 


ONLINE PŘIHLÁŠKA

Toto je závazná přihláška na mezinárodní dny ve Frankfurtu, který proběhne od 18. 09. do 22.09. 2019. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!