Co chystáme v dohledné době

Přidejte se k nám!

Série kulturních pořadů online - přidejte se!

Na období listopad-prosinec 2020 jsme pro vás přichystali sérii online přednášek, workshopů a besed na různá aktuální témata. Vysílat se bude vždy ve středu od 18:45-20:30 a registrace i účast je zdarma - využijte přihlašovacího formuláře.

Akce se koná díky podpoře Nadace Hannse Seidela, za což děkujeme.

Program večerů a besed:

• 11. listopadu 2020 - "Jaké výhody/nevýhody nám přináší EU?" (hosté: EUROPEUM)
  • 18. listopadu 2020 - "Život v totalitě a/nebo v demokracii" (hosté: P. Pazdera Payne, D. Vereš)
  • 25. listopadu 2020 - "Nenásilí" (hosté: M. V. Kopecká, A. Hogenová)
  • 2. prosince 2020 - "Fake News" (hosté: ZVOL SI INFO)
  • 9. prosince 2020 - "Bílá Hora 400 let" (hosté: tba)

Naše partnerská organizace Junge Aktion der Ackermann-Gemeinde slaví 70 let!

AKTUALIZOVÁNO (27. 10. 2020):
Z důvodu pandemických opatření se Jubileum uskuteční >online< ! Namísto setkání v Rohru zvou organizátoři z Junge Aktion na slavnostní online večer. Ten se uskuteční v sobotu 31. října od 19:30 hodin přes "zoom".

Všichni, kteří se na jubileum doposud přihlásili, dostanou v nejbližších dnech zoom-link spolu s programem večera.

Další přihlášky je možné podávat až do 29.10. prostřednictvím mailu evs@junge-aktion.de. Můžete se těšit na mezinárodní pozdravy od našich partnerů a přátel, přání k jubileu, zamyšlení nad 70 letou historií JA, a také na zapeklitý kvíz o JA

My se budeme těšit na viděnou!

PŮVODNÍ PŘÍSPĚVEK:
Přijměte pozvání na slavnostní setkání ku příležitosti 70 let činnosti JA-AG, která se uskuteční v sobotu 31. října v klášteře v Rohru. Čeká Vás doprovodný program, který začne společnou mší a bude pokračovat slavnostním programem v sálu rohrského gymnázia. Také JA-AG bude prezentovat svoji aktuální činnost a můžete se těšit na zajímavá setkání. Hudební doprovod a občestvení pro účastníky akce zajištěno.

Zveme také všechny bývalé členy JA-AG či Spirály a přátele AG.

Akce se uskuteční dle platných hygienických předpisů a doporučení. Přihlášky je nutné zaslat předem (evs@junge-aktion.de). Další informace získáte u pořadatelského týmu JA.

Kontakt: Junge Aktion der Ackermann-Gemeinde, Heßstraße 24, 80799 München,
Tel. 089-272942-0, Mail: evs@junge-aktion.de

ZRUŠENO: Podzimní setkání Spirály NEBUDE PREZENČNĚ!

AKTUALIZACE: Momentálně hledáme náhradní variantu, jak si nenechat ujít zajímavé diskuze s výjimečnými hosty. Sledujte naše informační kanály (web, FB), kde se objeví brzy další informace!

PŮVODNÍ POST:
Našli jsme alternativní řešení a připravili pro vás podzimní setkání Spirály na téma "Které výhody nám přináší EU?". Původně jsme se měli potkat v Rohru, ale věříme, že i pražská Bílá Hora bude mít svoje kouzlo. Zvlášť když se můžete těšit na zajímavé hosty, kteří mají co říct!

Rezervujte si tedy termín 20.-22. listopadu 2020 ve vašem diáři, případně se rovnou přihlašte (formulář). Zároveň prosíme, abyste sledovali aktuální pandemická opatření - akce se uskuteční pouze v souladu s aktuálními nařízeními MZ ČR.

Akci finančně podporuje Hans-Seidel-Stifftung (Praha) a uskuteční se ve spolupráci s organizací Europeum - Institut pro evropskou politiku (Praha).