ESC

Sem vložte podnadpis

EVROPSKÁ DOBROVOLNÁ SLUŽBA

Robin Stengel ESC 2020-2021

Robin je dobrovolníkem ve Spirále SAG od září 2020.  Pochází z Altdorfu u Norimberku (Bavorsko). Než se přidal k nám v SAG, studoval a složil maturitu. V Čechách nikdy pořádně nebyl, ale Itálii, Španělsko, Rakousko nebo Francii má procestované důkladně.

Ve svém novém působišti se těší na to, až bude moct poznat nové zajímavé lidi, kulturu a získá nové praktické zkušenosti. To si přeje i od svého dobrovolnického roku v České republice.

Viel Spaß, lieber Robin!


Anna Nouri ESC 2019-2020

Anna Nouri je dobrovolnicí od září roku 2019 do srpna 2020 v pražské centrále SAG, kde je její hlavní činnosti příprava jednotlivých mezinárodních akcí a aktivit pro mládež ve věku 8-26 let.
Chcete se dozvědět o dobrovolném roce ještě víc? Jaké jsou konkrétní úkoly dobrovolníka? Co se během roku v Praze naučí a jaké je její zkušenost s českým jazykem? 
Všechny příspěvky naleznete na těchto stránkách, Anna vás během celého roku bude informovat o jejich zkušenostech, zážitcích a možnostech, které díky programu ESC má. 

Vypsání dobrovolné služby na rok 2021/2022 

JUNGE AKTION DER ACKERMANN-GEMEINDE


Přidej se k nám a zažij rok v Mnichově, nauč se pořádně německy, poznej spousty nových zajímavých lidí, zapoj se do diskusích o evropských tematikách a poznej spousty měst a míst ve střední Evropě!