Blog dobrovolnice

V pondělí 7. listopadu jsme se s Carlou vydaly do Sázavy. Ještě před pár dny jsme o existenci tohoto městečka s 3000 obyvateli neměly ani tušení, a teď jsme byly na cestě tam. Nejprve jsme jely metrem, linkou C na Háje a odtud autobusem do Sázavy. Sázava je od Prahy vzdálená asi 40 km a po více než hodině jízdy...

Velká Amerika

31.10.2022

V neděli 16. října jsem se s Alinou, dobrovolnicí SAG, a jedním dalším pražským dobrovolníkem vydala na výlet do vápencového lomu Velká Amerika.

Edukace

25.10.2022

Ve dnech 11. a 13. října jsme se společně s Alinou (stážistkou SAG) a Adinou (praktikantkou SAG) vydaly do základní školy v Praze-Kyjích v rámci vzdělávacího projektu Edukace SAG, kde jsme s v úterý a ve čtvrtek měly s nejdříve se třídou 8.A a poté 8.B hodiny němčiny na téma "volný čas".

Dne 19.09.2022 oslavila Nadace Hannse Seidela v Praze 30. výročí svého založení. Za Spirálu jsme tam byly Maruška a já. Byla to pro mě první akce tohoto typu a také první akce, které jsem se zúčastnila za Spirálu. Proto jsem byla velmi zvědavá, jak to bude vypadat.