Novinky

Sedmý ročník konference Fórum dialogu s názvem "Role institucí v čase krize" pořádá Česká křesťanská unie ve spolupráci s Konrad-Adenauer-Stiftung v sobotu 23.10.2021 v refektáři emauzského kláštěra v Praze.

Euroregion Elbe/Labe a Collegium Bohemicum pořádají 23. ročník festivalu Dny české a německé kultury. Tentokrát je hlavním tématem domov a jeho význam pro chápání naší identity a pro pojetí přeshraničního prostoru.

Sdružení si pro Vás přichystalo nové vydání Informačního listu v novém kabátku! A co na Vás čeká? Zajímavý rozhovor Aleny Scheinostové s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou a abatyší Fransescou Šimuniovou o tématu "Ženy v církvi", článek o Česko-německém pikniku, který se uskutečnil v rámci 75 let naší sesterské organizace Ackermann-Gemeinde a...

Naše sesterská organizace Ackermann-Gemeinde pořádá diskuzi s pamětnicí s Dr. Gerburg Thunig-Nittner a se starostou města Kadaň PaeDr. Jiřím Kulhánkem, která se uskuteční 27. 9. 2021 od 19:00 hodin v Kadaňi.