Novinky

Ten začal ve čtvrtek bohoslužbou v den Nanebevstoupení Páně a dnes pokračuje zajímavými výstupy, diskuzemi a workshopy. Vybrali jsme pro vás několik programových bodů, které stojí opravdu za to. Většinou jsou v němčině, některé jsou ale také s anglickým překladem.

,,Vyvedl mě do dálek, učinil mě volným...", říká žalmista v Žalmu 18,20, a v krajní tísni tak zažívá zkušenost pomoci a svobody, kterou daruje Bůh.

Nepomukfeier

11.05.2021

Naše partnerská organizace Ackermann-Gemeinde Vás srdečně zve na ,,Nepomukfeier'', který pořádají k výročí 300 let od blahořečení Jana Nepomuckého. Akce proběhne 18. května skrze platformu Zoom od 20:15 v německém jazyce.Přihlásit se může každý přes email: info@ackermann-gemeinde.de.

přečtěte si slova od našeho předsedy Daniela Hermana ke Dni vítězství.

rádi bychom Vám tímto představili projekt Němčina online, který pochází přímo z dílny SAG. V jeho rámci nabízíme interaktivní hodiny němčiny pro 2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia.