Novinky

Poté co jsme nechali náš vzdělávací projekt Edukace během léta odpočinout, vyhlížíme už nový školní rok 2024/25. Vypsali jsme proto nové termíny, jež jsou otevřeny všem zájemcům z řad učitelů základních i středních škol a gymnázií, a rádi je s vaší pomocí už nyní začneme naplňovat.

Věděli jste, že Sdružení Ackermann-Gemeinde se pohybuje také na Instagramu?

Píšete ve svém volném čase rádi? Slyšeli jste něco zajímavého o česko-německých vztazích nebo jste se zúčastnili nějakého projektu? Chtěli byste se vyjádřit k výsledkům voleb do Evropského parlamentu?

Pražský literární dům vás zve 15. července 2024 v 19:00 na autorské čtení a diskusi s Janem Fingerlandem, spisovatelem, redaktorem Českého rozhlasu a držitelem Ceny Ferdinanda Peroutky. Autor bude číst ze své publicistické knihy Hebrejky: Biblické matky, démonky, královny i milenky, nominované na cenu Magnesia Litera.

Je ti mezi 18-30 lety a jste z Německa? Zajímá tě Česká republika a její zlaté hlavní město Praha? Baví tě realizovat projekty a plánovat setkání s lidmi všech věkových kategorií? Chtěl/a bys pracovat ve skvělém týmu a naučit se přitom spoustu nových věcí?