Zapoj se!

Milí přátelé a příznivci SAG,

vážíme si toho, že navštěvujete naše akce či se zapojujete do aktivit naší mládežnické organizace Spirály. Ale možností, jak se zapojit a tím nás i podpořit, je ještě mnohem více!


Budete dostávat pravidelné informace o SAG a můžete ovlivňovat chod celé organizace. Pokud chcete Vašim dětem dopřávat víkendy plné akce, zábavy i zamyšlení, zapojte je do naší mládežnické organizace Spirála!


Buďte naším dárcem! 

Pro chod SAG jsou Vaše dary nezastupitelné. Přispět můžete jednorázově nebo trvalým bankovním příkazem. Také můžete darovat v hotovosti v naší kanceláři nebo v rámci našich akcí. Můžete přispívat na konkrétní činnost či z dobré vůle podpořit naše Sdružení. Vystavíme Vám potvrzení o daru, zahrneme Vás mezi  .naše partnery nebo Vám jinak vyjdeme vstříc.


Napište příspěvek do našeho Informačního Listu! 

Děje se kolem Vás něco zajímavého v oblasti česko-německých vztahů? Pořádá Váš sbor ekumenickou bohoslužbu za dobré sousedské vztahy? Nebo rádi píšete a účastnili jste se akcí SAG? Neváhejte se nám ozvat! Rádi Váš příspěvek zveřejníme v dalším vydání Informačního listu!


Jsme vděční za jakékoliv nápady nebo připomínky k naší činnosti.

Děkujeme za Vaši podporu!