Česko - německý piknik na Vyšehradě

Milí přiznivci SAG,

u příležitosti 75. výročí vzniku Ackermann-Gemeinde se 7. srpna 2021 uskuteční v Praze česko - německý piknik na Vyšehradě. Jsme moc rádi, že díky dobré epidemiologické situaci v České republice a v Německu a probíhajícímu očkování v obou zemích můžeme piknik uskutečnit. Všichni jste srdečně zváni!

Můžete se již teď těšit na bohatý program, který je pořádán nejen pro naše členy, partnery, ale také pro širokou veřejnost. Připravujeme pro Vás diskuze, ,,živou knihovnu'', bohoslužby a meditace, promítaní filmů, prohlídky s průvodcem a mnoho dalšího.

Vyšehrad je díky svému okolí ideálním místem pro piknik!

Máme pro Vás připravený program na pátek, sobotu i neděli:

Pátek, 6. 8. 2021: Program na Starém Městě v Praze a na Vyšehradě

Od 14 hodin: Tematické prohlídky města

16 hodin: Europa-Happening na Vltavě

19:46: Koncert v bazilice svatého Petra a Pavla na Vyšehradě

Sobota, 7. srpna 2021: Celodenní program na Vyšehradě

9:30: Bohoslužba

11:00 - 19:00: Pestrá nabídka aktivit (viz výše; také pro širokou veřejnost)

20:00: Večerní setkání

Neděle, 8. srpna 2021: Nové Město

11:00: Bohoslužba v německém jazyce v Kostele svatého Jana Nepomuckého na Skalce

Budeme moc rádi, pokud se znovu opět všichni při tak krásné příležitosti shledáme!

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na sdruzeni@ackermann-gemeinde.cz

Přejeme krásný zbytek dne!

Vaše SAG