Němčina online - projekt z dílny SAG

07.05.2021

Milí příznivci SAG,

rádi bychom Vám tímto představili projekt Němčina online, který pochází přímo z dílny SAG. V jeho rámci nabízíme interaktivní hodiny němčiny pro 2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia.

Naším cílem je zprostředkovat žákům a studentům možnost vést konverzaci v němčině s rodilým mluvčím a zábavnou formou pracovat na svých jazykových dovednostech.

Nabízíme:

• hodiny v němčině na různá témata ZDARMA pro všechny úrovně A1 od B2
  • konverzace s rodilými mluvčími
  • výukové bloky 45-90 min až pro 25 studentů

Témata a náplň hodiny:

• Moritz' Reise nach Tschechien (Vorstellung, Personenbeschreibung, Deutschland, Zimmerbeschreibung)
  • Meine Welt (Familie & Familienleben, Wohnen & Hilfe im Haushalt, Tagesablauf, Freizeit & Hobbies)
  • Für die Welt (Umweltschutz, Essen & Trinken, Einkaufen & Umwelt)
  • Weltweit Vernetzt (Technik & Wissenschaft, Medien & Kommunikationsmöglichkeiten)
  • Zimmerbeschreibung (Deutschland allgemein, Versteckspiel)

Klíčovým předpokladem pro uskutečnění hodiny je bezpodmínečné využití webkamer a mikrofonů ze strany žáků a studentů. Naše hodiny probíhají přes platformu ZOOM.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat emailem na adrese praktikant@ackermann-gemeinde.cz, telefonicky na čísle +420 736 533 667 nebo vyplněním online formuláře přímo na našich webových stránkách.

Máte-li na nás jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit!