První den konference je za námi! Děkujeme Vám!

12.02.2021

První blok konference Sdružení Ackermann-Gemeinde (SAG) a Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) je za námi! Máme velkou radost z Vaší účasti na naší online-premiéře na platformách YouTube, Facebooku a Zoom! 

Moderátor Dr. theol. Petr Křížek přivítal zástupce institucí, mezi které patří naše partnerská organizace Ackermann-Gemeinde a její předseda Martin Kastler, ředitelka Česko-německého fondu budoucnosti Petra Ernstberger, KAS v zastoupení pana ředitele Tomislava Deliniće a projektové manažerky Lenky Longuemart nebo zástupci našeho Sdružení Daniel Herman a Amálie Kostřížová. 

V rámci našeho hlavního referátu k tématu "Vývoj postavení ženy v evropské civilizaci" jsme přivítali na naší online konferenci spolkovou předsedkyni BDKJ Elisabeth Maier , a posléze v navazujícím koreferátu JUDr. Ing. Marii Kolářovou, Th.D. kancléřku Arcibiskupství pražského. Děkujeme za profesionální uchopení úvodu do tématu naší konference! 


První blok naší konference máme již za sebou, co náš čeká zítra?

Po úvodním slově Mons. Adolfa Pintíře uvede paní moderátorka Hana Scharffová panelovou diskuzi, které se zúčastní majitelka SIKO KOUPELNY a.s., Ing. Jaroslava Valová, politoložka prof. Dr.  Barbara Krause nebo římskokatolický kněz a doc. ThLic. Jaroslav Brož, Th.D. S.S.L. a teoložka PhLic. Kateřina Lachmanová, Th.D.


Večer nás čeká scénická diskuze napříč staletími zrealizována BcA. Kristýnou Kopřivovou MA. Rozhodně se máte na co těšit! 


Nevíte, jak se přihlásit? 

Můžete se přihlásit pomocí následujících odkazů na:

1) Zoom https://dokincubator-net.zoom.us/j/94193915977?pwd=czR2c2dZQkNDcW1nWGdRYmhBNTFGQT09


2) YouTube - https://youtu.be/hejsRM-e_w0


3) Facebook - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3787024284688565&id=123290057728691


Těšíme se na Vaši účast!

Vaše kancelář SAG

Živý přenos konference z 12. 2. 2021 naleznete ZDE!