XXIX. Brněnská konference „Dialog uprostřed Evropy“ 26. a 27. března 2021 - online

Milí členové SAG,

Společnost Bernarda Bolzana a Ackermann-Gemeinde společně s Magistrátem města Brna srdečně zvou na XXIX. brněnskou konferenci "Dialog uprostřed Evropy", která se letos vzhledem k mimořádným okolnostem koná online formou. Tématem konference, která proběhne ve dnech 26. a 27. března 2021, je:

Rozdělená společnost - rozdělená Evropa

V čem a proč se nedaří nalézat společnou řeč

Loňská konference musela být bohužel kvůli krátce před jejím konáním vypuknuvší pandemii narychlo zrušena. Její téma, tedy rozdílná očekávání od národních států i společných evropských struktur, pořadatelé nicméně podrželi.

Přihlásit se můžete nejpozději však 15.03.2021, a to elektronicky na www.ackermann-gemeinde.de/dialog2021. Účast na sympoziu je zdarma.

Přihlášeným účastníkům budou dopředu zaslány podklady ke konferenci. Ke sledování konference na YouTube nebo na Facebooku se není nutné přihlašovat.