Zapojte se na Happeningu na Vltavě!

23.07.2021

Milí příznivci SAG,

v rámci Česko-německého pikniku se bude den před jeho začátkem konat takzvaný Happening na Vltavě!

Srdečně zveme 6. srpna v 16 hodin na happening na Vltavě, kterým chceme symbolicky zviditelnit jednotnou Evropu!

Sázka s českým ministrem zahraničních věcí

Ackermann-Gemeinde a Sdružení Ackermann-Gemeinde se vsadilo s ministrem zahraničních věcí, Jakubem Kulhánkem, že na Vltavě pod Karlovým mostem dokážou shromáždit 27 plavidel se 27 vlajkami členských států EU. V sázce je sud českého nebo bavorského piva.

Potřebujeme Vaši podporu!

Pomozte nám sázku vyhrát! Přijďte v 15.30 s Vaším plavidlem - lodí, loďkou, člunem, vorem nebo paddleboardem k přístavišti Nepomuk u hotelu Four Seasons na Alšově nábřeží. Pokud máte vlajku některého z členských států Evropské unie, nezapomeňte ji vzít s sebou! Z přístaviště se vydáme po vodě směrem ke Karlovu mostu, podjedeme jej a společně se necháme vyfotit s panoramatem Karlova mostu a Pražského Hradu z vltavského nábřeží na staroměstské straně u zastávky "Karlovy Lázně".

Pojďme společně zviditelnit jednotu Evropy a porazit v sázce českého ministra zahraničí Jakuba Kulhánka! Bude to stát za to.

Jednatel Ackermann-Gemeinde Matthias Dörr, ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek, jednatelka SAG Amálie Poláčková