Společné zasedání předsednictva SAG a Ackermann-Gemeinde 

27.02.2021

V sobotu, 27. 2. 2021 se konalo česko-německé zasedání předsednictva Sdružení Ackermann-Gemeinde a Ackermann-Gemeinde skrze platformu Zoom. Místopředseda, Petr Křížek, se ujal informování naší sesterské organizace o činnosti SAG - o naší alternativní formě online konference na téma: "Žena a dnešní doba v česko-německém kontextu", ale i dalších projektech - o dopisovém maratonu, o online interaktivním programu pro základní a střední školy pomocí jazykových animací. Velmi nás těší, že jsme mohli i touto formou prezentovat naše nové naplánované projekty, mezi které patří panelové diskuse a edukační program v rámci výstavy Svědkové lidskosti. 

Kromě plánovaných činností pro rok 2021 jsme společně diskutovali o 75 jubileu Ackermann-Gemeinde, které je naplánováno na 7. 8. 2021 na pražském Vyšehradě. Intenzivně jsme diskutovali o formě nového loga SAG & AG a možností barev, a v neposlední řadě i o celkovém rozvoji našich organizací v česko-německém prostředí. 


Moc děkujeme za intenzivní a přínosné debaty a těšíme se na společné zasedání na podzim tohoto roku - tentokrát pevně doufáme v prezenční formě! 


Vaše kancelář SAG