Novinky

kancelář Sdružení Ackermann-Gemeinde bude bohužel od 1. 7. do 7. 7. 2024 uzavřena. Vaše e-maily proto zodpovíme až po 8. 7. 2024.

Členové předsednictva Sdružení Ackermann-Gemeinde se 25. července sešli v Emauzském klášteře na 3. zasedání předsednictva v roce 2024.

Sdružení Ackermann-Gemeinde se letos opět spolu se svou sesterskou organizací Ackermann-Gemeinde vydalo vstříc dialogu na festival Meeting Brno, který se tentokrát udál v prosluněných dnech 21. - 30. června.

"Workshop němčina v pohybu". Tak se jmenoval programový blok, se kterým se Sdružení Ackermann-Gemeinde představilo na konferenci Den s didaktikou němčiny. Žádné kotrmelce za recitace Goetheho poezie se sice na Pedagogické fakultě UK pod naším vedením nekonaly, přesto věříme, že i tak si naši posluchači z programu odnesli jedinečnou vzpomínku. Naším...