Novinky

Přijměte prosím pozvání na mezinárodní konferenci "Problémy náboženské svobody v Evropě" a následný program, který dne 27. listopadu 2019 pořádá iniciativa Červená středa - Společně za víru a svobodu. Jedná se o iniciativu papežské nadace Aid to the Church in Need. Cílem iniciativy je podpořit a připomenout lidi pronásledované za svou víru.

Již přes dvacet let navštěvují česko-německé děti v rámci setkání "Plasta Fantasta" místo Haidmühle a s ním i spojené ubytování v Jugendherberge Frauenberg. Toto ubytování je pro nás a pro tuto česko-německou výměnu velmi podstatné - výborná dostupnost z ČR i z Německa, mnoho možností venkovních aktivit, vstřícnost personálu a mnoho dalšího....

Iniciativa Společně pro Evropu slaví 20. let od svého založení a pořádá ve dnech 7. - 9. listopadu 2019 velkolepé oslavy v ekumenickém centru Hnutí fokoláre, v Ottmaringu. Více informací naleznete na přiložené pozvánce.

Omlouváme se, ale do 22. července 2019 budou probíhat na naší webové stránce úpravy. Je proto možné, že některé stránky nebudou fungovat.

Jaromír Talíř z osobních důvodů rezignoval na své místo v předsednictvu SAG. Předsednictvo jeho rezignaci přijalo a na jeho místo kooptovalo Tomáše Zelinku, který se o místo ucházel již při posledních volbách.