Novinky

Sobotní odpoledne v rámci konference SAG bylo opravdu nabité! Od bitvy u Chlumu, k prohlídce města Hradec Králové anebo návštěva Muzeum Východních Čech v Hradci Králové - bylo to intenzivní a plné informací - ale sluníčko nám dodávalo chybějící energii, jubilejní večer se totiž blížil!

Další den konference SAG započal panelovou diskuzí, na kterou přijali pozvání velmi zajímaví řečníci - Dr. Petra Loibl, MdL– bavorská politička (CSU), poslankyně bavorského zemského sněmu a zmocněnkyně bavorské zemské vlády pro repatriaci a vysídlené osoby, PhDr. Miroslav Kunštát, Ph.D – historik, vysokoškolský profesor, člen předsednictva Sdružení...

již zítra vypukne další ročník česko-německé konference!Součástí každé konference jsou i naše konferenčí noviny, ve kterých naleznete medialonky referentů a referentek, program konference a oslav jubilea 25 let Sdružení Ackermann-Gemeinde či rozhovor s naším místopředsedou Petrem Křížkem!

do začátku česko-německé konference zbývají pouhé dva dny!Jedním z bodů sobotního odpoledního programu je i návštěva Muzeum východních Čech v Hradci Králové!