Katholikentag 2024

Skrze porozumění ke společné budoucnosti - Katholikentag spojuje!

29. 5. - 2. 6. 2024, Erfurt 

Na Katholikentag jsou srdečně zváni všichni, kteří se zajímají o česko-německé vztahy, zejména však učitelé a učitelky se zaměřením na německý jazyk.


Milé učitelky, milí učitelé, 

náš spolek, Sdružení Ackermann-Gemeinde, se věnuje již 25 let česko-německým vztahům a nabízí otevřený prostor pro budování a upevňování česko-německého přátelství. Činnost našeho spolku zahrnuje kulturní, náboženské, sociální a morální angažmá v aktuálních, ale i v historických tématech. Více informací naleznete na www.ackermann-gemeinde.cz.

Možná nás někteří z vás znají skrze projekt "Edukace německého jazyka" (www.edukace-sag.cz), který probíhá již druhým rokem díky rodilým mluvčím z Německa a za jeho velký zájem o něj vám děkujeme.

Tentokrát si vás dovolujeme oslovit s novým projektem, kterého můžete být stát součástí vy!

S nadšením vás zveme na německý Katholikentag, který se bude konat na přelomu května a června 2024 v Erfurtu. Tato událost má za cíl podpořit a propojit učitele německého jazyka, umožnit výměnu zkušeností a navázání nových vztahů s německými školami a učiteli.

Připravené pro vás budou workshopy, výlety po okolí, společná výměna a diskuze s učiteli a řediteli z německých škol a ubytování v německých rodinách. Zajistíme vám zdarma dopravu autobusem a případný příspěvek na cestovné náklady. Součástí bude i vstupenka na samotný Katholikentag.

Datum: 29. 5. – 2. 6. 2024

Místo: Erfurt, Německo

Program:

  • odborné přednášky a workshopy vedené odborníky v oblasti výuky německého jazyka
  • možnost setkání a sdílení zkušeností s kolegy z německých škol
  • kulturní akce a exkurze


Účastnický poplatek: 

  • 1.700 Kč zájemci z řad široké veřejnosti
  • 1.000 Kč učitelé, učitelky
  • 800 Kč studenti, důchodci

Těšíme se na to, že se s vámi setkáme na německém Katholikentagu kde společně posílíme výuku německého jazyka! Počet míst je velmi omezený, z tohoto důvodu doporučujeme se na akci v případě zájmu přihlásit co nejdříve!

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy, jsme Vám k dispozici na e-mailu polackova@ackermann-gemeinde.cz anebo na telefonním čísle +420 702 083 511!

Těšíme se na vás!

Více informací o Katholikentagu najdete na www.katholikentag.de 


Registrace