JduKVolbám

JduKVolbám

Kampaň k evropským volbám

Pro nás, Sdružení Ackermann-Gemeinde, společně s naší sesterskou organizací Ackermann-Gemeinde byla evropská integrace vždy mimořádnou záležitostí - nejúspěšnějším mírovým projektem v dějinách! Evropské volby v letošním roce jsou pro nás proto důležité.

V některých částech společnosti vnímáme nárůst nacionalistického a extremistického smýšlení, ruku v ruce s čímž jsou čím dál výraznější protievropské hlasy. Tomu chceme s rozhodností čelit a aktivně se vyslovit pro Evropu, pro demokracii a evropské hodnoty. To jsme zdůraznili již v "Landshutském signálu pro Evropu", vypracovaném během Česko-německých dnech setkávání Ackermann-Gemeinde v Landshutu roku 2019. Jsme přesvědčeni, že Evropa potřebuje občanskou angažovanost, solidaritu a demokracii, zatímco nacionalismus nemá budoucnost.

Pokud chcete i Vy ukázat svou tvář pro Evropu, pro demokracii a pro evropské hodnoty, můžete nám poslat svůj výrok spolu s fotografií nebo krátkým videem (max 20 sekund). My Vám vytvoříme podle vzoru (viz výše) podobný obrázek ve formátu .jpg a zašleme Vám ho, abyste jej mohli zveřejnit. Vaši fotografii mimo to zveřejníme na našich sociálních sítích, abychom v rámci této kampaně ukázali, že jako Sdružení Ackermann-Gemeinde a Ackermann-Gemeinde jsme Evropané, zastáváme hodnoty demokratické Evropy, a také chceme přesvědčit ostatní lidi, aby využili svého práva a sami šli k volbám.


Připojte se k naší kampani!

stačí vyplnit tento formulář: