Z našich akcí


Pátek 27. 5. 5:30 ráno. Cink cink. S tímto zvukem se rozezvučel budík. A já, Maruška a Verča jsem vyrazily na vlak, který nás z bavorské metropole dovezl do té bádensko-württemberské, do Stuttgartu. Co jsme tam dělaly? A proč jsme vyrazily zrovna tam na konci května? O tom bych vám chtěla teď vyprávět.

Byl jsem osloven abych napsal krátký článek o tom jak vypadalo z mého pohledu Velikonoční setkání JA v Rohru 2022, tak to úplně nevím jestli věděli o co mě požádali 🙂. Po pěti hodinách spánku budíček včera Anglie-Brno, dneska je v plánu Brno- Rohr v Niederbayern. Vagon česká skupina jedoucí z Prahy sdílí s ukrajinsko-romskou skupinou, která je na...

Silvestrovské setkání Junge Aktion a Spirály jsme museli zrušit, teď ale máme pro Vás malou náplast. Ve spolupráci se Selesiánama jsme se rozhodli zopakovat úspěšný loňský Silvestrovský benefiční běh.

Plasto Fantasto 2021 ist leider schon vorbei, trotzdem möchten wir uns hiermit ganz herzlich bei KJP und DTZF bedanken, für die Unterstützung. Falls euch interessiert, was wir gemacht haben, schaut euch den Artikel von Clara an.

Na začátku srpna se konalo tradiční česko-německé letní setkání. Přečtěte si jak probíhalo očima účastnice Terezky, které tímto děkujeme za postřehy. Za finanční podporu moc děkujeme DTZF a Go East.

pokud stále nemáte plány na léto a láká Vás možnost se podílet na přípravě letní akademie, ve máte jedinečnou příležitost přihlásit se na srpnovou stáž ve Frauenau. V rámci stáže budete mít možnost vyzkoušet si práci na přípravě a realizaci uměleckých projektů a mnoho dalšího.

V rámci Velikonočního setkání česko-německé mládeže si Junge Aktion připravila podcasty, které si můžete poslechnout v klidu z domova - anebo kdekoliv budete na cestách!

V polovině září se uskutečnil druhý díl letošního ročníku festivalu Meeting Brno, jehož cílem je připomínat multikulturní historii a obyvatele města Brna. Od roku 2015 tak pořadatelé zvou zástupce původních německých, židovských či rakouských obyvatel a spolu s českými účastníky vytvářejí platformu pro setkávání a mezinárodní dialog. Také dialog...